Ogłoszenie

Forum Jest Zakładane.

#1 2012-01-05 13:55:00

MacFeyden

http://naforum.zapodaj.net/thumbs/dc0bea784873.png

Zarejestrowany: 2012-01-05
Posty: 32
Punktów :   

Jak Walczyć

Witam! Tutaj Pokaże Wam Parę Postów, Parę Walk I Jak Powinno Się Wygrywać A Także Sędziować.



1. Przykładowa Walka (Gra Jako Sędzia).



Sędzia: Zapraszam Panów Na Ring.
-Należy zaprosić zawodników.

Użytkownik 1: Wchodzę.

Użytkownik 2: Wchodzę.

Sędzia: GONG! Kto Ładniej
- Sędzia musi ogłosić czy walka się zaczęła i napisać wymagania (Kto Ładniej, Kto Szybciej, Kto Lepiej).

Użytkownik 1: Biję przeciwnika.

Użytkownik 2: Atakuję.

Sędzia: Użytkownik 1 Kontynuuj.
- Sędzia wybiera które jest ładniejsze(lepsze, szybsze), i informuję który może atakować dalej.

Użytkownik 1: Atakuję dalej i kopię w brzuch.

Sędzia: Użytkownik 2 Szanse Na Kontrę Przed Kopnięciem W Brzuch.
-Sędzia  od czasu do czasu daję szansę na kontrę jednemu z zawodników.

Użytkownik 2: Gdy przeciwnik chce mnie kopnąć łapię go i przewracam.

Sędzia: 1 Szansa Na Kontra.
-Sędzia Jeżeli uważa że kontra jest zła nie uznaje jej.

Użytkownik 2: Łapię kolano przeciwnika i walę go pięścią w głowę.

Sędzia: Udane! Obydwaj Stoicie Na Nogach Kto Szybciej.
-Kiedy sędzia stwierdzi że obydwaj są jednocześnie wyczerpaniu lub tak samo wytrwali to obowiązuje go wybór Kto Ładniej/Kto Szybciej/Kto Lepiej.

Użytkownik 1: Walę go pięściami po głowie i wykonuję finisher i przypinam.

Użytkownik 2: Podcinam przeciwnika i pinuję.

Sędzia: Użytkownik 1 Był Szybszy Wykonał Finisher To Już Mało prawdo Podobne Że Użytkownik 2 Odrzuci PIN A Więc:
1...
2...
....i
3... Użytkownik 1 Wygrywa!!!
-Sędzia po musi powiedzieć czy odliczenie jest do 2 i przeciwnik odrywa bark czy do 3 i zawodnik wygrywa.



Przykładowa Walka (Gra Jako Zawodnik).



Sędzia: Zapraszam na ring

Zawodnik 1: Rozbrzmiewa Moje Theme A Ja Wychodzę Na Ring.
- Zawodnik Ma prawo wejść jak chce.


Zawodnik 2: Wchodzę

Sędzia: GONG* Kto Ładniej

Zawodnik 1: Sędzia Uderzył W Gong Podchodzę Do Rywala Zadaję Mu Kopnięcie W Brzuch Co Sprawia Że Przeciwnik Się Nachyla A Ja Momentalnie Wykonuję "DDT".
-Pierwszy Post powinien być największy i najlepszy on może mieć wpływ na naszą wygraną.

Zawodnik 2: Był gong atakuję przeciwnika.

Sędzia: Zawodnik 1 Dalej

Zawodnik 1: Gdy Przeciwnik Leży Na Macie Po Moim DDT Kopię Go W Brzuch.
- Na początku schody puźniej to już z górki.

Sędzia: Bravo! Dalej

Zawodnik 1: Podnoszę Mojego Rywala I Wykonuję Finisher, Przeciwnik Upada A ja Zapinam Mu Dźwignię "ArmBar"

Sędzia: "ArmBar" Zapięty 3 Szanse Na Wydostanie Się.

Zawodnik 2: Próbuje z całej siły oderwać rękę.

Sędzia: Dalej Trzyma, 2 Szanse

Zawodnik 2: Łapię się liny.

Sędzia: Liny Za Daleko Dźwignia Dalej Zapięta, 1 Szansa

Zawodnik 2: Drugą ręką walę go po brzuchu.

Sędzia: Waliłeś go po brzuchu ale Zawodnik 1 dalej trzyma a ty odklepujesz!!!
Zawodnik 1 WYGRYWA!!!


Zawodnik 1: Sędzia Podnosi Moją Rękę Do Góry Oznajmiając Że Wygrałem Gdy Puszcza Moją Rękę Z Furią Atakuję Zawodnika 2 Całą Serią "Stompów"
-Zawodnik Po meczu może robić co chce np. atakować znokautowanego przeciwnika lub wyjść z ringu.


Przykładowy Post (Początkowy)



Gdy Sędzia Da GONG* Wy Już Będziecie W Ringu I Nastąpi Kto Ładniej Należy Napisać Coś Takiego

Ledwo stoję w ringu, jednak stoję. Gdy widzę że Rywal chcę wejść w klincz jednak zanim to się stanie wykonuję mu Low Kick w lewą nogę po czym dodaję gu t Kick. Przeciwnik lekko się zgiął a ja nie tracąc czasu dodaję mu serię punchy w brzuch rywala, a po tym DDT. Zawodnik ponieważ nie zainkasował dużo szybko wstaje ale jest zaskoczony tym że przejąłem inicjatywę. Gdy znów stoimy na przeciwko siebie zauważam że ma szeroko rozstawione nogi co jest bardzo dużym błędem. Przechodzę pod rozstawionymi nogami rywala, odbijam się od lin i koszę go od tyłu Low Clotheslinem. Rywal na macie więc ja wyprowadzam mu kilka stompów. Oponent dostaję chwilę czasu więc wstaje. Ja w czasie wstawania rywala tauntuję w miejscu. Gdy rywal stanie ja zaczynam go okładać Low Kickami, a po tym odbijam się od lin i wykonuję [Syg]Tilt-a-Whirl Headscissors Takedown[Syg]. Rywal jeszcze wstaje o własnych siłach jednak od razu spotyka się z akcją zwaną [F]Avalanche Moonsault Side Slam[F]. Po tej akcji rywal jest ledwo przytomny więc zakładam PIN.


http://www.katzdl.com/templates/Katz/images/download.gif
Kliknij Na Obrazek A Zobaczysz Moje KP



>>>Charakter Card<<<
MacFeyden

>>>Last Match<<<
---

>>>Walki<<<
---

>>>Osiągnięcia<<<
- Jestem Nie Pokonany

>>>Streak<<<
0/0/0

Scissor Kick/BackStabber/Powerbomb/Reverste STO/
Koij Klutch/Liontamer
Big Boot/Sidewalk Slam/Front PowerSlam/Enzuigiri/Military Press Drop/Telerana DDT/German Suplex/Asai DDT/Chokeslam/F-U.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.rangerspl.pun.pl www.forumdlainteligentnych.pun.pl www.rodzinaiforum.pun.pl www.narutongame.pun.pl www.konoha-senpuu.pun.pl